Dell | Gaming Mouse | Alienware AW320M | Wired | USB-A | Black
- Код товара: 363031
- EAN: 5397184635469
- MPN: 545-BBDS
40.50€
Без налога: 33.47€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Alienware AW320M |
| Тип соединения | USB-A |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Тип устройства | Wired |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 165 мм |
| Gross width (mm) | 75 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.001423125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 400 мм |
| Gross width master carton | 245 мм |
| Gross height master carton | 210 мм |
| Net weight master carton | 2.52 кг |
| Tare weight master carton | 0.35 кг |
| Palette Qty | 840 шт. |
| Gross weight | 0.252 кг |
| Net weight | 0.142 кг |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Другие особенности | 50 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 400 inches per second. Auto-calibration, 6 programmable buttons, 5 on-the-fly DPI settings, 16.8 million AlienFX lighting, 60 million clicks |
| Разрешительная способность движения | 19000 точек на дюйм |
| Датчик перемещения | Optical |
| Длина кабеля | 2 м |
| Эргономический дизайн | A slimmed-down design and 3D-sculpted thumb grips improve your control and enable longer, more comfortable gaming sessions |
| Тип кабеля | USB-A |
| Беспроводное подключение | No |