Dell | Active Pen | PN5122W | Black | 9.5 x 9.5 x 140 mm
- Preces kods: 363178
- EAN: 5397184635384
- MPN: 750-ADRD
49.25€
Bez nodokļa: 40.70€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | PN5122W |
| Producer product family | Active Pen |
| Dimensijas (WxDxH) | 9.5 x 9.5 x 140 mm |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 14 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00011165 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 3.50 g |
| Palette Qty | 15477 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.025 kg |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10 or later |
| Pogu skaits | 2 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |