Epson Auto Cutter Spare Blade S902007
- Preces kods: 363277
- EAN: 010343911239
- MPN: C13S902007
63.31€
Bez nodokļa: 52.32€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0003484 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2480 pcs |
| Gross weight | 0.074 kg |
| Net weight | 0.064 kg |