Epson Auto Cutter Spare Blade S902007
- Код товара: 363277
- EAN: 010343911239
- MPN: C13S902007
63.31€
Без налога: 52.32€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | JP |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 67 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0003484 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2480 шт. |
| Gross weight | 0.074 кг |
| Net weight | 0.064 кг |