Epson | SureColor F170 Maintenance Tank
- Preces kods: 363723
- EAN: 010343962927
- MPN: C13S210125
33.95€
Bez nodokļa: 28.06€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SureColor F170 Maintenance Tank |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.001155 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Palette Qty | 208 pcs |
| Gross weight | 4.8 kg |
| Net weight | 4.60 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor F170 Dye-Sublimation Printer |
| Tehniskās īpašības | The Ink Maintenance Box stores ink that gets flushed from the system during print head cleaning. Your printer and its software will let you know when the maintenance box needs to be replaced |