Epson | SureColor F170 Maintenance Tank
- Код товара: 363723
- EAN: 010343962927
- MPN: C13S210125
33.95€
Без налога: 28.06€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SureColor F170 Maintenance Tank |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 70 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Volume (m3) | 0.001155 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 гр. |
| PET | 114.00 гр. |
| Palette Qty | 208 шт. |
| Gross weight | 4.8 кг |
| Net weight | 4.60 кг |
| Совместимые продукты | SureColor F170 Dye-Sublimation Printer |
| Технические особенности | The Ink Maintenance Box stores ink that gets flushed from the system during print head cleaning. Your printer and its software will let you know when the maintenance box needs to be replaced |