Huawei | Smart Logger | 3000A | With MBUS
- Preces kods: 364169
- EAN: 2000001231395
- MPN: SL3APLC
1 101.28€
Bez nodokļa: 910.15€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0183668 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 94 pcs |
| Gross weight | 4 kg |
| Net weight | 3.5 kg |
| Producer product name | 3000A |
| Producer product family | Smart Logger |
| Citas funkcijas | With MBUS |