Huawei | Smart Logger | 3000A | With MBUS
- Код товара: 364169
- EAN: 2000001231395
- MPN: SL3APLC
1 101.28€
Без налога: 910.15€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 365 мм |
| Gross height (mm) | 148 мм |
| Gross width (mm) | 340 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.0183668 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 94 шт. |
| Gross weight | 4 кг |
| Net weight | 3.5 кг |
| Producer product name | 3000A |
| Producer product family | Smart Logger |
| Другие особенности | With MBUS |