Digitus | HDMI KVM Extender over IP, Set | DS-55202
- Preces kods: 365052
- EAN: 4016032429432
- MPN: DS-55202
157.09€
Bez nodokļa: 129.83€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DS-55202 |
| Producer product family | HDMI KVM Extender over IP, Set |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00336 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 514 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.9 kg |
| Net weight | 0.75 kg |