Digitus | HDMI KVM Extender over IP, Set | DS-55202
- Код товара: 365052
- EAN: 4016032429432
- MPN: DS-55202
157.09€
Без налога: 129.83€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DS-55202 |
| Producer product family | HDMI KVM Extender over IP, Set |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 175 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00336 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 514 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.9 кг |
| Net weight | 0.75 кг |