Digitus | 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz
- Preces kods: 365054
- EAN: 4016032436270
- MPN: DS-55204
91.31€
Bez nodokļa: 75.46€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 720 pcs |
| Gross weight | 0.548 kg |
| Net weight | 0.398 kg |
| Citas funkcijas | Extends the maximum length for HDMI cables to up to 60 m whereby only a simple network cable is used between a transmitter and a receiver unit; Extends 4K2K/60Hz video content to up to 30m ; Extends 4K2K/30Hz video content to up to 60m; Supports 4K Ultra HD (60Hz), 4096 x 2160p resolution |