Digitus | 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz
- Код товара: 365054
- EAN: 4016032436270
- MPN: DS-55204
91.31€
Без налога: 75.46€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 720 шт. |
| Gross weight | 0.548 кг |
| Net weight | 0.398 кг |
| Другие особенности | Extends the maximum length for HDMI cables to up to 60 m whereby only a simple network cable is used between a transmitter and a receiver unit; Extends 4K2K/60Hz video content to up to 30m ; Extends 4K2K/30Hz video content to up to 60m; Supports 4K Ultra HD (60Hz), 4096 x 2160p resolution |