Caso | Microwave | M20 Ecostyle Pro | Free standing | 20 L | 800 W | Silver
- Preces kods: 365843
- EAN: 4038437033113
- MPN: 03311
137.15€
Bez nodokļa: 113.35€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | M20 Ecostyle Pro |
| Producer product family | Microwave |
| Grills | No |
| Konvekcija | No |
| Produkta krāsa | Silver |
| Tips | Free standing |
| Mikroviļņu jauda | 800 W |
| Cepeškrāsns izmēri | 20 L |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 24 g |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 12.40 kg |
| Net weight | 10.60 kg |
| Ierīces tips | With plate |
| Svars | 10.6 kg |
| Kapacitāte | 20 L |
| Jaudas līmeņu skaits | 6 |
| Taimera ilgums | 30 min |
| Atkausēšanas funkcija | No Defrost |
| Atslēga bērniem | No |
| Tvaika funkcija | No |
| Platums | 46 cm |
| Augstums | 26.5 cm |
| Dziļums | 36.5 cm |
| Ekrāns | No |
| Iekšējais pārklājums | Caso-Clean protective coating |
| Spriegums | 230-240 V |
| Materiāls | Plastic/Stainless Steel |