Photo Paper | PM220100A4 | White | 220 g/m² | A4 | Matte
- Preces kods: 366147
- EAN: 4823094917964
- MPN: PM220100A4
11.83€
Bez nodokļa: 9.78€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Matte |
| Izmēri | A4 |
| Density | 220 g/m² |
| Krāsa | White |
| Producer product name | PM220100A4 |
| Producer product family | Photo Paper |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 327 mm |
| Gross width (mm) | 34 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 181 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.191 kg |
| Volume (m3) | 0.00239037 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Net weight master carton | 14.67 kg |
| Tare weight master carton | 0.531 kg |
| Palette Qty | 550 pcs |
| Gross weight | 1.467 kg |
| Net weight | 1.276 kg |
| Lokšņu skaits iepakojumā | 100 |