Photo Paper | PM220100A4 | White | 220 g/m² | A4 | Matte
- Код товара: 366147
- EAN: 4823094917964
- MPN: PM220100A4
11.83€
Без налога: 9.78€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Matte |
| Размер | A4 |
| Плотность | 220 г/м² |
| Цвет | White |
| Producer product name | PM220100A4 |
| Producer product family | Photo Paper |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 327 мм |
| Gross width (mm) | 34 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 181 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.191 кг |
| Volume (m3) | 0.00239037 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 455 мм |
| Gross width master carton | 335 мм |
| Gross height master carton | 205 мм |
| Net weight master carton | 14.67 кг |
| Tare weight master carton | 0.531 кг |
| Palette Qty | 550 шт. |
| Gross weight | 1.467 кг |
| Net weight | 1.276 кг |
| Листов вупаковке | 100 |