Digitus | Velcro Tape | DN-CT-10M-20
- Preces kods: 366152
- EAN: 4016032338260
- MPN: DN-CT-10M-20
11.29€
Bez nodokļa: 9.33€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ES |
| Producer product name | DN-CT-10M-20 |
| Producer product family | Velcro Tape |
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0002354 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 12.90 g |
| Palette Qty | 7341 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.079 kg |
| Net weight | 0.059 kg |
| Citas funkcijas | 20 mm wide for structured cabling |
| Kabeļa garums | 10 m |
| Kabeļa krāsa | Black |