Digitus | Velcro Tape | DN-CT-10M-20
- Код товара: 366152
- EAN: 4016032338260
- MPN: DN-CT-10M-20
11.29€
Без налога: 9.33€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | ES |
| Producer product name | DN-CT-10M-20 |
| Producer product family | Velcro Tape |
| Gross depth (mm) | 107 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.0002354 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 12.90 гр. |
| Palette Qty | 7341 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.079 кг |
| Net weight | 0.059 кг |
| Другие особенности | 20 mm wide for structured cabling |
| Длина кабеля | 10 м |
| Цвет кабеля | Black |