Eaton | UPS | 3S 550 DIN | 550 VA | 330 W
- Preces kods: 366791
- EAN: 743172101754
- MPN: 3S550D
97.01€
Bez nodokļa: 80.17€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 3S 550 DIN |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 330 W |
| Kapacitāte | 550 VA |
| Gross depth (mm) | 393 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| TI weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0122616 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 141 pcs |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Net weight | 3.20 kg |
| Citas funkcijas | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| UPS topoloģija | Off line |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Black/White |
| Sertifikācija | CE, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2 |