Eaton | UPS | 3S 550 DIN | 550 VA | 330 W
- Код товара: 366791
- EAN: 743172101754
- MPN: 3S550D
97.01€
Без налога: 80.17€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 3S 550 DIN |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 330 Вт |
| Емкость | 550 ВА |
| Gross depth (mm) | 393 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 195 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.70 кг |
| TI weight (kg) | 2.50 кг |
| Volume (m3) | 0.0122616 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 141 шт. |
| Gross weight | 3.90 кг |
| Net weight | 3.20 кг |
| Другие особенности | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| Топология ИБП | Off line |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black/White |
| Сертификация | CE, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2 |