Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro EU | 14 W | Desk Lamp | 240 V
- Preces kods: 367736
- EAN: 6934177763137
- MPN: BHR5968EU
77.23€
Bez nodokļa: 63.83€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Mi Smart LED Desk Lamp Pro EU |
| Jauda | 14 W |
| Spriegums | 240 V |
| Tips | Desk Lamp |
| Gross depth (mm) | 850.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 54 pcs |
| Gross weight | 2.4 kg |
| Net weight | 2 kg |
| Citas funkcijas | Bluetooth; Adjustable brightness; Voice control |
| Tehniskās īpašības | Color temperature: 2500K-4800K. |
| Produkta krāsa | White |