Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro EU | 14 W | Desk Lamp | 240 V
- Код товара: 367736
- EAN: 6934177763137
- MPN: BHR5968EU
77.23€
Без налога: 63.83€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Mi Smart LED Desk Lamp Pro EU |
| Мощность | 14 Вт |
| Напряжение | 240 В |
| Тип | Desk Lamp |
| Gross depth (mm) | 850.00 мм |
| Gross height (mm) | 550.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 54 шт. |
| Gross weight | 2.4 кг |
| Net weight | 2 кг |
| Другие особенности | Bluetooth; Adjustable brightness; Voice control |
| Технические особенности | Color temperature: 2500K-4800K. |
| Цвет товара | White |