PETKIT | Feeder | P570 (D4) Fresh Element Solo | Capacity 3 L | White
- Preces kods: 368867
- EAN: 6975069300597
- MPN: P570 White
105.77€
Bez nodokļa: 87.41€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | P570 (D4) Fresh Element Solo |
| Produkta krāsa | White |
| Kapacitāte | 3 L |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 16.8 kg |
| Tare weight master carton | 2.132 kg |
| Palette Qty | 96 pcs |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.3 kg |
| Net weight | 2.1 kg |
| Svara sensors | Yes |
| Mazgājams | Yes |
| Producer product family | Feeder |
| Produkta veids | Automatic Feeder |