PETKIT | Feeder | P570 (D4) Fresh Element Solo | Capacity 3 L | White
- Код товара: 368867
- EAN: 6975069300597
- MPN: P570 White
105.77€
Без налога: 87.41€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | P570 (D4) Fresh Element Solo |
| Цвет товара | White |
| Емкость | 3 л |
| Gross depth (mm) | 225.00 мм |
| Gross height (mm) | 410.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 170 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 600 мм |
| Gross width master carton | 475 мм |
| Gross height master carton | 440 мм |
| Net weight master carton | 16.8 кг |
| Tare weight master carton | 2.132 кг |
| Palette Qty | 96 шт. |
| Plastic (No PET) | 30 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.3 кг |
| Net weight | 2.1 кг |
| Датчик веса | Yes |
| Моющийся (-аяся) | Yes |
| Producer product family | Feeder |
| Тип продукта | Automatic Feeder |