Deepcool | LS720 A-RGB | CPU Liquid Cooler | Black | Intel, AMD
- Preces kods: 369938
- EAN: 6933412727477
- MPN: R-LS720-BKAMNT-G-1
121.34€
Bez nodokļa: 100.28€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | CPU Liquid Cooler |
| Producer product family | LS720 A-RGB |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.015525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 15.6 kg |
| Tare weight master carton | 1.831 kg |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Net weight | 2.096 kg |
| Trokšņu līmenis | ≤32.9 dB |
| Ventilatora ātrums (max) | 2250 RPM |
| Ventilatora ātrums (min) | 500 RPM |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin PWM |
| Dzesētāja ass tips | Fluid Dynamic Bearing |
| Gaisa plūsma | 85.85 CFM |
| Gaisa spiediens | 3.27 mmAq |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 402 × 120 × 27 mm |
| Caurules garums | 41 cm |
| Radiatora materiāli | Aluminum |