Epson | Network Interface Panel
- Preces kods: 370663
- EAN: 8715946499260
- MPN: B12B808411
111.48€
Bez nodokļa: 92.13€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Network Interface Panel |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 724 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Savienojamie produkti | WorkForce DS-5500; WorkForce DS-6500; WorkForce DS-7500; WorkForce DS-50000; WorkForce DS-60000; WorkForce DS-70000 |