Epson | Network Interface Panel
- Код товара: 370663
- EAN: 8715946499260
- MPN: B12B808411
111.48€
Без налога: 92.13€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Network Interface Panel |
| Gross depth (mm) | 195.00 мм |
| Gross height (mm) | 102.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 724 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.35 кг |
| Совместимые продукты | WorkForce DS-5500; WorkForce DS-6500; WorkForce DS-7500; WorkForce DS-50000; WorkForce DS-60000; WorkForce DS-70000 |