Ecovacs | Service Kit | D-KT01-0022
- Preces kods: 371042
- EAN: 6943757615599
- MPN: D-KT01-0022
48.67€
Bez nodokļa: 40.22€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | D-KT01-0022 |
| Producer product family | Service Kit |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 262.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 5.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.996 kg |
| Palette Qty | 420 pcs |
| Gross weight | 0.422 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Savienojamie produkti | Suitable for DEEBOT X1/T10 Family |
| Kastes saturs | 1x Main Brush, 2x Side Brushes (White), 3x High Efficiency Filters |