Ecovacs | Service Kit | D-KT01-0022
- Код товара: 371042
- EAN: 6943757615599
- MPN: D-KT01-0022
48.67€
Без налога: 40.22€
| Производитель | Ecovacs |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | D-KT01-0022 |
| Producer product family | Service Kit |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 245.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 262.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 370 мм |
| Net weight master carton | 5.12 кг |
| Tare weight master carton | 0.996 кг |
| Palette Qty | 420 шт. |
| Gross weight | 0.422 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Совместимые продукты | Suitable for DEEBOT X1/T10 Family |
| Содержимое коробки | 1x Main Brush, 2x Side Brushes (White), 3x High Efficiency Filters |