Ecovacs | Charging Dock (EU) for T10/T10 PLUS/X1 PLUS | CH2118 | Black
- Preces kods: 371045
- EAN: 6943757615872
- MPN: CH2118
42.18€
Bez nodokļa: 34.86€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | CH2118 |
| Producer product family | Charging Dock (EU) for T10/T10 PLUS/X1 PLUS |
| Gross depth (mm) | 88 mm |
| Gross height (mm) | 236.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00353056 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 489 pcs |
| Gross weight | 0.831 kg |
| Net weight | 0.651 kg |
| Savienojamie produkti | For T10/T10 PLUS/X1 PLUS |
| Savietojamība | For T10/T10 PLUS/X1 PLUS |