Ecovacs | Charging Dock (EU) for T10/T10 PLUS/X1 PLUS | CH2118 | Black
- Код товара: 371045
- EAN: 6943757615872
- MPN: CH2118
42.18€
Без налога: 34.86€
| Производитель | Ecovacs |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | CH2118 |
| Producer product family | Charging Dock (EU) for T10/T10 PLUS/X1 PLUS |
| Gross depth (mm) | 88 мм |
| Gross height (mm) | 236.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00353056 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 489 шт. |
| Gross weight | 0.831 кг |
| Net weight | 0.651 кг |
| Совместимые продукты | For T10/T10 PLUS/X1 PLUS |
| Совместимость | For T10/T10 PLUS/X1 PLUS |