Edifier | SS02C | Speaker Stand
- Preces kods: 372346
- EAN: 6923520268368
- MPN: SS02C
104.73€
Bez nodokļa: 86.55€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SS02C |
| Producer product family | Speaker Stand |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross width (mm) | 625.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Net weight | 17.50 kg |
| Savietojamība | For Edifier S2000MKIII |
| Īpašās funkcijas | All-wood speaker stand; Elevate speakers to ear level |