Edifier | SS02C | Speaker Stand
- Код товара: 372346
- EAN: 6923520268368
- MPN: SS02C
104.73€
Без налога: 86.55€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SS02C |
| Producer product family | Speaker Stand |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 355.00 мм |
| Gross width (mm) | 625.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.00 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 шт. |
| Gross weight | 22.50 кг |
| Net weight | 17.50 кг |
| Совместимость | For Edifier S2000MKIII |
| Особые свойства | All-wood speaker stand; Elevate speakers to ear level |