Epson WorkForce Enterprise | WF-C21000 | Ink cartrige | Cyan
- Preces kods: 372486
- EAN: 8715946677682
- MPN: C13T02Y200
280.08€
Bez nodokļa: 231.47€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | WF-C21000 |
| Producer product family | WorkForce Enterprise |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 576.00 mm |
| Gross height (mm) | 31.00 mm |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 54.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Savienojamie produkti | WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |