ETA | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable | ETA176293040
- Preces kods: 372730
- EAN: 8590393335985
- MPN: ETA176293040
15.83€
Bez nodokļa: 13.08€
| Ražotājs | ETA |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ETA176293040 |
| Producer product family | Replacement Vacuum bags for vacuum sealers, Reusable |
| Gross depth (mm) | 16 mm |
| Gross height (mm) | 465 mm |
| Gross width (mm) | 305 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 26 g |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Volume (m3) | 0.0022692 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 7 g |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 7.596 kg |
| Tare weight master carton | 0.629 kg |
| Inner carton packing Qty | 4 pcs |
| Ferrous metals | 25.00 g |
| Palette Qty | 720 pcs |
| Gross weight | 1.055 kg |
| Net weight | 1.019 kg |
| Citas funkcijas | Replacement bags are suitable for most foil welding machines on the market with a minimum weld length of 30 cm |
| Tips | Vacuum Bags |
| Dimensijas (WxDxH) | 300 x 400 mm |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 50 bags |
| Height | 0.1 cm |
| Depth | 40 cm |
| Width | 30 cm |