Digitus | Network Set | DN-10-SET-1
- Preces kods: 373397
- EAN: 4016032455363
- MPN: DN-10-SET-1
165.36€
Bez nodokļa: 136.66€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Producer product name | DN-10-SET-1 |
| Producer product family | Network Set |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 34 pcs |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Net weight | 9.00 kg |