Digitus | Network Set | DN-10-SET-1
- Код товара: 373397
- EAN: 4016032455363
- MPN: DN-10-SET-1
165.36€
Без налога: 136.66€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Producer product name | DN-10-SET-1 |
| Producer product family | Network Set |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 34 шт. |
| Gross weight | 9.50 кг |
| Net weight | 9.00 кг |