Digitus | DB-300220-010-S | USB-C to USB-C
- Preces kods: 375884
- EAN: 4016032481164
- MPN: DB-300220-010-S
9.46€
Bez nodokļa: 7.82€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DB-300220-010-S |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 605 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 8.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.599 kg |
| Inner carton packing Qty | 40 pcs |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Palette Qty | 4364 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB-3.0 Gen.1 |
| Krāsa | Black |
| Jauda | 60 W |
| Strāvas novērtējums | 3 A |
| Tehniskās īpašības | Supports data transfer rates of up to 5 Gbit/s Supports USB Power Delivery with 20 V, 3A and 60W Backwards-compatible with Thunderbolt 3 and USB 2.0 Supports DisplayPort video/audio signals and PCi Express Video/audio support up to 4K with 60 Hz |