Digitus | DB-300220-010-S | USB-C to USB-C
- Код товара: 375884
- EAN: 4016032481164
- MPN: DB-300220-010-S
9.46€
Без налога: 7.82€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DB-300220-010-S |
| Тип | USB-C to USB-C |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 605 мм |
| Gross width master carton | 440 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 8.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.599 кг |
| Inner carton packing Qty | 40 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12 гр. |
| Palette Qty | 4364 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет | Black |
| Версия USB | USB-3.0 Gen.1 |
| Мощность | 60 Вт |
| Технические особенности | Supports data transfer rates of up to 5 Gbit/s Supports USB Power Delivery with 20 V, 3A and 60W Backwards-compatible with Thunderbolt 3 and USB 2.0 Supports DisplayPort video/audio signals and PCi Express Video/audio support up to 4K with 60 Hz |
| Сила тока | 3 А |