Epson T612400 | Ink cartrige | Yellow
- Preces kods: 376451
- EAN: 010343865877
- MPN: C13T612400
91.72€
Bez nodokļa: 75.80€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T612400 |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2494 pcs |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 220 ml |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro 7400; Epson Stylus Pro 9400; Epson Stylus Pro 7400 (Photo Black); Epson Stylus Pro 9400 (Photo Black); Epson Stylus Pro 7450; Epson Stylus Pro 7450 Photo Black Edition; Epson Stylus Pro 9450; Epson Stylus Pro 9450 Photo Black Edition |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |