Huawei | Power module | LUNA2000-5KW-C0
- Preces kods: 376769
- EAN: 2000001253465
- MPN: LUNA2000-5KW-C0
878.47€
Bez nodokļa: 726.01€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | LUNA2000-5KW-C0 |
| Producer product family | Power module |
| Gross depth (mm) | 710 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 385 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3500 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 4 kg |
| Volume (m3) | 0.071071 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 20 kg |
| Net weight | 16 kg |
| Dimension (HxWxD) | 240 x 670 x 150 mm |
| Svars | 12 kg |