Huawei | Power module | LUNA2000-5KW-C0
- Код товара: 376769
- EAN: 2000001253465
- MPN: LUNA2000-5KW-C0
878.47€
Без налога: 726.01€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | LUNA2000-5KW-C0 |
| Producer product family | Power module |
| Gross depth (mm) | 710 мм |
| Gross height (mm) | 260 мм |
| Gross width (mm) | 385 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3500 гр. |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Tare weight (kg) | 4 кг |
| Volume (m3) | 0.071071 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 20 кг |
| Net weight | 16 кг |
| Dimension (HxWxD) | 240 x 670 x 150 мм |
| Вес | 12 кг |