Huawei | LUNA2000 Backup Box | Three-phasis | Backup Box-B1
- Preces kods: 376775
- EAN: 2000001256534
- MPN: Backup Box-B1 3-phase
684.75€
Bez nodokļa: 565.91€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Backup Box-B1 |
| Producer product family | LUNA2000 Backup Box |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Net weight | 11.00 kg |
| Saderīgi invertori | SUN2000-3/4/5/6/8/10KTL-M1 |
| Nominālais spriegums | 220/230 VA |
| Maksimālā šķietamā jauda | 3300 VA |
| Dimension (HxWxD) | 350 x 400 x 130 mm |
| Svars | 11 kg |
| Izejas strāva | 15.2 A |