Huawei | LUNA2000 Backup Box | Three-phasis | Backup Box-B1
- Код товара: 376775
- EAN: 2000001256534
- MPN: Backup Box-B1 3-phase
684.75€
Без налога: 565.91€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Backup Box-B1 |
| Producer product family | LUNA2000 Backup Box |
| Grid connection | Three-phasis |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 шт. |
| Gross weight | 14.00 кг |
| Net weight | 11.00 кг |
| Compatible inverters | SUN2000-3/4/5/6/8/10KTL-M1 |
| Номинальное напряжение | 220/230 ВА |
| Maximum apparent power | 3300 ВА |
| Dimension (HxWxD) | 350 x 400 x 130 мм |
| Вес | 11 кг |
| Ток на выходе | 15.2 А |