D-Link | 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub | DUB-1340/E | USB Hub
- Preces kods: 376810
- EAN: 790069345494
- MPN: DUB-1340/E
28.10€
Bez nodokļa: 23.22€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB Hub |
| Producer product name | DUB-1340/E |
| Producer product family | 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Net weight master carton | 7.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.602 kg |
| Palette Qty | 753 pcs |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Net weight | 0.32 kg |
| Citas funkcijas | Backward compatible with USB 2.0 and USB 1.1 devices; High-speed file transfers at up to 5 Gbps |
| Standarts Plug and Play | Yes |