D-Link | 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub | DUB-1340/E | USB Hub
- Код товара: 376810
- EAN: 790069345494
- MPN: DUB-1340/E
28.10€
Без налога: 23.22€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Hub |
| Producer product name | DUB-1340/E |
| Producer product family | 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub |
| Gross depth (mm) | 225.00 мм |
| Gross height (mm) | 68.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 390.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 425 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 245 мм |
| Net weight master carton | 7.665 кг |
| Tare weight master carton | 0.602 кг |
| Palette Qty | 753 шт. |
| Gross weight | 0.72 кг |
| Net weight | 0.32 кг |
| Другие особенности | Backward compatible with USB 2.0 and USB 1.1 devices; High-speed file transfers at up to 5 Gbps |
| Plug & Play | Yes |