TEFAL | Fryer Easy Fry and Grill | EY501815 | Power 1550 W | Capacity 4.2 L | Black
- Preces kods: 376848
- EAN: 3045380020764
- MPN: EY501815
79.36€
Bez nodokļa: 65.59€
| Ražotājs | TEFAL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | FR |
| Producer product name | EY501815 |
| Producer product family | Fryer Easy Fry and Grill |
| Jauda | 1550 W |
| Kapacitāte | 4.2 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 398.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 1000.00 g |
| Palette Qty | 37 pcs |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Net weight | 5.60 kg |
| Funkcijas | Timer, Temperature control, Hot air grilling |
| Skata lodziņš | No |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
| Cepšana ar zemu tauku daudzumu | Yes |