Deepcool | CC560 V2 LIMITED | Black | Mid Tower | ATX
- Preces kods: 417733
- EAN: 6933412774594
- MPN: R-CC560-BKNAA0-G-2
34.01€
Bez nodokļa: 28.11€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX |
| Producer product name | CC560 V2 LIMITED |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 7.25 kg |
| Net weight | 5.25 kg |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |