Digitus | Notebook Charger USB-C Power supply 65W PD3.0 | DA-10071 | Power cable
- Preces kods: 377108
- EAN: 4016032482680
- MPN: DA-10071
19.51€
Bez nodokļa: 16.12€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DA-10071 |
| Producer product family | Notebook Charger USB-C Power supply 65W PD3.0 |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Palette Qty | 2352 pcs |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Tips | Power cable |
| Citas funkcijas | Compatible with the latest notebooks that are charged via USB-C; Compatible with the latest smartphones and tablets that are charged via USB-C |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Ieejas tips | 100-240 V AC, 50/60 Hz |