Digitus | Notebook Charger USB-C Power supply 65W PD3.0 | DA-10071 | Power cable
- Код товара: 377108
- EAN: 4016032482680
- MPN: DA-10071
19.51€
Без налога: 16.12€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DA-10071 |
| Producer product family | Notebook Charger USB-C Power supply 65W PD3.0 |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 45.00 мм |
| Gross height (mm) | 154.00 мм |
| Gross width (mm) | 106.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| PET | 7.00 гр. |
| Palette Qty | 2352 шт. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Тип | Power cable |
| Другие особенности | Compatible with the latest notebooks that are charged via USB-C; Compatible with the latest smartphones and tablets that are charged via USB-C |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Тип ввода | 100-240 V AC, 50/60 Hz |