Digitus | USB 3.0 Hub, 4-port Incl. 5V/2A power supply | DA-70240-1 | USB 3.0 Hub
- Preces kods: 377114
- EAN: 4016032444244
- MPN: DA-70240-1
22.61€
Bez nodokļa: 18.69€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DA-70240-1 |
| Tips | USB 3.0 Hub |
| Producer product family | USB 3.0 Hub, 4-port Incl. 5V/2A power supply |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1877 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Iespējas | Supports data transfer rates at SuperSpeed (5 Gbps), high speed (480 Mbps), and full speed (12 Mbps); Downward compatible with USB 2.0 and 1.1; Number of ports: 4 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Materiāls | Aluminum |